MAYO e-XR POWER D

MAYO e-XR POWER D

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vyberte farbu

Crosový bicykel MAYO e-XR POWER D s pomocným motorom 36V/250W intgrovaným v zadnom náboji

1319 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Mayo

Crosový bicykel s pomocným motorom 36V/250W intgrovaným v zadnom náboji, akumulátorom 36V/11,6Ah v ráme, LCD displejom s ukazovateľom cyklo-funkcií, nastavením stupňom podpory v 6 úrovniach. E-bike je vybavený snímačom pohybu pedálov a priamou reguláciu výkonu motora prostredníctvom ovládacieho panelu. Každý stupeň podpory obmedzuje max. výkon motora, vhodnou voľbou stupňa podpory je možné dosiahnuť výrazne dlhší dojazd. Na jedno nabitie je dojazd 35 až 100km v závislosti na použitom akumulátore, profile trate, hmotnosti a asistencie jazdca, ako aj nastaveného stupňa podpory. K cene je účtovaný recyklačný poplatok /RP/ v zmysle §32 ods.5 zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch vo výške 4,80€ bez DPH/5,76€ s DPH.

18" rám je vhodná pre výšku jazdca od 170 cm do 185 cm
21" rám je vhodná pre výšku jazdca od 185 cm do 200 cm

Ovládanie:
LCD displej s ukazovateľom cyklo-funkcií, nastavenie stupňa podpory v 4 úrovniach. Motor je vybavený torzným snímačom prítlaku na pedále. Podľa sily prítlaku a nastaveného stupňa podpory dávkuje krútiaci moment až do rýchlosti 25km/h.

Dojazd:
35 - 100 km závislosti na použitom akumulátore, profile trate, hmotnosti a asistencie jazdca, ako aj nastaveného stupňa podpory
Hmotnosť:
Od 21,5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

no alt

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácii vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete v ochrane osobných údajov.