MAYO e-XR BASIC V LADY

MAYO e-XR BASIC V LADY

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vyberte farbu

Trekkingový bicykel MAYO e-XR BASIC V LADY s pomocným elektrickým motorčekom v prednom náboji a akumulátorom v zadnom nosiči.

949 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Mayo

Trekkingový bicykel s pomocným elektrickým motorčekom v prednom náboji a akumulátorom v zadnom nosiči. Dojazd bicykla je 40-80 km na jedno nabitie, má tri stupne podpory motora s ovládaním na riadidlách, Li-Ion akumulátor 36V/10Ah a max. rýchlosť 25km/h. Bicykel je osadený radiacim systémom SHIMANO, V-Brake brzdami a kompletne vybavený na cestnú prevádzku (blatníky, LED osvetlenie). Umožňuje prevádzku na asfaltových aj spevnených lesných cestách. Preto je mimoriadne vhodný na rekreačnú cykloturistiku aj ľuďom so slabšou telesnou kondíciou. K elektrobicyklu je možné doobjednať funkciu START-UP asistent, ktorá umožňuje pohon bicykla do 6km/h aj bez otáčania pedálov, aktivuje sa jednoduchým stlačením tlačidla na ovládacom paneli a umožňuje pohodlný rozbeh bicykla, ako aj pomoc pri tlačení bicykla do strmého kopca. Bicykel vyhovuje norme STN EN 15 194, tzn. že je možné ho prevádzkovať na pozemných komunikáciach bez potreby vodičského oprávnenia a akýchkoľvek iných dokladov. Maximálna rýchlosť sa dá ovplyvniť nastavením vhodného stupňa podpory od cca 15km/h až do max. rýchlosti v troch stupňoch. Pri jazde do kopca elektropohon výrazne jazdcovi pomáha prekonať stúpanie, pri strmších stúpaniach je však potrebné dodávať energiu šliapaním do pedálov, aj keď vo výrazne menšej miere ako na bežnom bicykli. Dojazd bicykla závisí od viacerých faktorov a to napr. výškového profilu trate, hmotnosti jazdca a jeho podpory, nastaveného stupňa podpory motora, poveternostných podmienok a pod.

K cene je účtovaný recyklačný poplatok /RP/ v zmysle §32 ods.5 zákona č. 79/2015Z.z. o odpadoch vo výške 4,80€ bez DPH/5,76€ s DPH.

18" rám je vhodná pre výšku jazdca od 170 cm do 180 cm

Motor:
250W INEGROVANÝ V PREDNOM NÁBOJI
Akumulátor:
36V / 10,4Ah/13,6Ah LI-ION V ZADNOM NOSIČI
Ovládanie:
SNÍMAČ OTÁČANIA PEDÁLOV NA STREDOVEJ OSI AKTIVUJE PODPORU.
LCD DISPLEJ S TROMI STUPŇAMI PODPORY A UKAZOVATEĽOM STAVU AKUMULÁTORA.
Dojazd:
40 - 90km V ZÁVISLOSTI NA KAPACITE AKUMULÁTORA, PROFILE TERÉNU, HMOTNOSTI JAZDCA, JEHO ASISTENCIE A NASTAVENÉHO STUPŇA PODPORY.
Hmotnosť:
20,5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

no alt

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácii vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete v ochrane osobných údajov.