Späť

Novinka SHIMANO XT Di2 a STEPS 8000

Pridané: 11.1.2017 22:45:42

11 Január 2017

Boli sme na školení novej rady Shimano XT Di2 a STEPS 8000

Novinka SHIMANO XT Di2 a STEPS 8000

V dnešnej dobe sú čoraz obľúbenejšie elektrobicykle s pohonom. Dnes nám predstavily novú radu Shimano XT Di2 a STEPS 8000. Shimano už myslí aj na amatérskych jazdcov ktorým vytvoril dostupný elektronický radiaci systém. Páčky sú presnejšie, precíznejšie a rýchlejšie. Hnací mechanizmus reaguje ihneď ako pri stúpaní tak aj náročným klesaním. Hmotnosť 2,9kg. 

STEPS 8000 je namontovaný na spodný rám. K dispozícii budú 3 režimy: Eco, Trail a Boost. Zobrazovacia jednotka je farebná. Displey dostatočne veľký a prehľadný ukazuje rýchlosť, rozsah, režim hodiny atď... Je veľmi elegantný a ľahko ovládateľný. Jednotka dostala nový konektor naviac čo umožňuje napojenie svetla alebo ľahšieho nastavenia cez PC, servis bicykla. Bol pridaný Bluetooth režim čo umožňuje spárovanie s telefónom, tabletom, PC. Sme zvedavý ako sa bude ešte rozvíjať tento systém.

 

xt di2steps

Slovakiabike Youtube

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácii vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete v ochrane osobných údajov.