Názory našich zákazníkov
Vložiť príspevok do Knihy návštev
Objednal som si nabíjačku na bicykel, tovar prišiel rýchlo a je v poriadku. Cena bola oproti iným obchodom mierne nižšia. Takže som spokojný., ak budem niečo potrebovať tak sa sem vrátim.
Objednávka vybavená na jednotku. Bicykel prišiel včas, narodeninové dieťa malo veľkú radosť. Samozrejme, že hneď bol vyskúšaný, je super.
Spokojnosť TOP. Som veľmi rád že bicykel stihol prísť na synove narodeniny. Bicykel vyskúšaný a velká spokojnosť.
Super obchod. Objednala som pre dieta trojkolku, prisla rychlo a vsetko v poriadku.
Ochotne mi pomohli s výberom bicykla , bicykel mi aj zmontovali. Vsetko bez problemov. Veľká spokojnost.
Veľká spokojnosť a ústretovosť,rýchle dodanie, odporúčam🙂
Tovar bol doručený, všetko ôk. Veľká spokojnost
Všetko prebehlo OK,tovar aký sme potrebovali
Všetko ok ,čo sa týka.obchodu,ale nespokojnosť s prepravnou službou Slovak parcel servis.
Ja som nebol spokojny. hned po zakupeni a doruceni boli na bicykli nejake problemy a musel som davat bicykel do servisu. Oplatilo sa mi to viac ako reklamovat bicykel u predajcu. Na moj email ani nereagovali.
