Názory našich zákazníkov
Vložiť príspevok do Knihy návštev
Dobrý deň, som veľmi spokojná s Vašim obchodom. Bicykel pre vnučku bol dodaný rýchlo, všetko bolo v poriadku. Zatiaľ ešte len skúša ale má veľkú radosť z bicykla. Ďakujem, s pozdravom Szabová
Dobry den, bicykel uzasny, bol to darcek. Jednu vec ale mozem vytknut - mama je starsia pani na dochodku a musela si prevziat bicykel sama a mala s tym dost velky problem. Nedostala som ziadny email o dni - case dorucenia, iba mi v den dorucenia volal kurier ze je na adrese. Inak bolo vsetko v absolutnom poriadku.
Kúpil som bike, len som na rýchlo skontroloval obsah. Bude to darček. Tak zatiaľ prebehlo všetko rýchlo a spoľahlivo.
Ďakujem veľmi pekne, bicykel bol doručený v poriadku, sme veľmi spokojní aj s komunikáciou aj s dodaným tovarom. Pekný deň.
Objednal som si nabíjačku na bicykel, tovar prišiel rýchlo a je v poriadku. Cena bola oproti iným obchodom mierne nižšia. Takže som spokojný., ak budem niečo potrebovať tak sa sem vrátim.
Objednávka vybavená na jednotku. Bicykel prišiel včas, narodeninové dieťa malo veľkú radosť. Samozrejme, že hneď bol vyskúšaný, je super.
Spokojnosť TOP. Som veľmi rád že bicykel stihol prísť na synove narodeniny. Bicykel vyskúšaný a velká spokojnosť.
Super obchod. Objednala som pre dieta trojkolku, prisla rychlo a vsetko v poriadku.
Ochotne mi pomohli s výberom bicykla , bicykel mi aj zmontovali. Vsetko bez problemov. Veľká spokojnost.
Veľká spokojnosť a ústretovosť,rýchle dodanie, odporúčam🙂
