CTM 2026
Kolekcia CTM 2026 prináša moderné bicykle slovenskej výroby, ktoré spájajú kvalitné spracovanie, spoľahlivé komponenty a výborný pomer cena/výkon. Značka CTM patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie na Slovensku a v roku 2026 posúva svoju ponuku ešte ďalej – s novými modelmi, vylepšenou geometriou rámov a dizajnom, ktorý zaujme rekreačných aj športových cyklistov.
V kategórii CTM 2026 nájdete široký výber bicyklov pre každého:
-
Horské bicykle CTM 2026 pre jazdcov, ktorí milujú terén
-
Celoodpružené MTB CTM 2026 pre maximálny výkon na trailoch
-
Gravel a Tour bicykle CTM 2026 pre dlhé trasy a dobrodružstvo
-
Krosové a mestské bicykle CTM 2026 na každodenné jazdenie
-
DIRT bicykle CTM 2026 pre jazdcov hľadajúcich adrenalín
-
Detské bicykle CTM 2026 pre bezpečnú a pohodlnú jazdu detí
-
E-bike CTM 2026 s výkonnými motormi pre jazdu s podporou
Či už hľadáte bicykel na šport, rekreáciu, do mesta alebo do hôr, kolekcia CTM 2026 ponúka riešenie pre každého cyklistu.
Najpredávanejšie
-
Pridať k Obľúbeným
CTM REZIST Comp 2026
CTM REZIST Comp 2026 je univerzálny elektrický bicykel, vhodný na mestské dochádzanie, víkendové výlety alebo pohodové jazdy. Ponúka komfort a spoľahlivé elektrické asistovanie do kopcov aj pri dlhšej jazde.
Predobjednávka Dodanie Júl
3499,99 €
3999,99 € Zľava 500 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM WIRE GX Xpert 2026 matná šedá
CTM WIRE GX Xpert 2026 v matnej šedej farbe je mestský elektrický bicykel, ideálny na dochádzanie, prechádzky aj rekreačné jazdy. Ponúka komfortnú asistenciu, stabilitu a tichú jazdu – ideálny pre každodenné využitie.
Skladom
2599,99 €
2799,99 € Zľava 200 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RUBY GX 27,5" 2026 matná čierna
CTM RUBY GX 27,5" 2026 v matnej čiernej farbe je ľahký a spoľahlivý dámsky bicykel s modernou geometriou. Ponúka pohodlnú jazdu a kvalitu, akú zákazníci poznajú aj z obľúbených elektrobicyklov CTM.
Skladom
1999,99 €
2099,99 € Zľava 100 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM ROXXY GX Pro 2026 staroružová
CTM ROXXY GX Pro 2026 v elegantnej staroružovej farbe je moderný a ľahko ovládateľný dámsky horský bicykel, ktorého spoľahlivosť vychádza z rovnakej filozofie kvality ako pri elektrobicykloch CTM.
Predobjednávka Dodanie Júl
2399,99 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM ROXXY GX Pro 2026 matná čierna
CTM ROXXY GX Pro 2026 29" v matnej čiernej je moderný dámsky horský bicykel s výbornou ovládateľnosťou, spoľahlivými komponentmi a kvalitou, ktorú zákazníci poznajú aj z elektrobicyklov CTM.
Predobjednávka Dodanie Júl
2399,99 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM SENZE GX Man 2026 matná šedá
CTM SENZE GX Man 2026 v matnej šedej je univerzálny pánsky trekingový bicykel na dochádzanie do práce aj víkendové výlety. Spoľahlivá výbava a komfort, ktorý CTM ponúka aj pri svojich elektrobicykloch.
Skladom
2199,99 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM METRIC GX 2.0 2026 matná hnedožltá
CTM METRIC GX 2.0 2026 v matnej hnedožltej je rýchly, pohodlný a univerzálny e-bike. Je ideálny na dochádzanie, športovú jazdu aj dlhšie výlety, pričom vychádza z rovnakej kvality, akú CTM prináša aj pri elektrobicykloch.
Skladom
2299,99 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM METRIC GX 1.0 2026 matná staroružová
CTM METRIC GX 1.0 2026 v matnej staroružovej je univerzálny mestský elektrobicykel na mesto aj výlety. Ponúka pohodlnú geometriu a overenú kvalitu CTM, známu aj z ich elektrobicyklov.
Skladom
2099,99 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM SKAUT 60 Comp 2026
CTM SKAUT 60 Comp 2026 je celoodpružený horský bicykel pre skúsených jazdcov, ktorí chcú istotu, pohodlie a zábavu v teréne.
Skladom
1599,99 €
1699,99 € Zľava 100 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM SKAUT 30 Pro 2026
CTM SKAUT 30 Pro 2026 je ľahký detský celoodpružený horský bicykel, ideálny pre mladých jazdcov, ktorí chcú komfort, istotu a zábavu v teréne.
Skladom
1999,99 €
2099,99 € Zľava 100 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM ZEPHYR Xpert 2026
CTM ZEPHYR Xpert 2026 je športový horský bicykel pre jazdcov, ktorí chcú rýchly bike s kvalitnou výbavou, istým ovládaním a pohodlnou geometriou na traily aj lesné cesty.
Skladom
1099,99 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM ZEPHYR Comp 2026
CTM ZEPHYR Comp 2026 je univerzálny horský bicykel pre jazdcov, ktorí chcú spoľahlivý a dobre ovládateľný bike na víkendové výjazdy, ľahšie traily aj každodenné jazdenie.
Skladom
799,99 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 4.0 2026 matná čierna
CTM RAMBLER 4.0 2026 v matnej čiernej farbe je spoľahlivý rekreačný horský bicykel na pohodové jazdenie po cyklotrasách, lesných cestách aj ľahšom teréne.
Skladom
849,99 €
899,99 € Zľava 50 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 3.0 2026 šedá
CTM RAMBLER 3.0 2026 v šedej farbe je dostupný rekreačný horský bicykel pre jazdcov, ktorí hľadajú jednoduchý a spoľahlivý bike na cyklotrasy, lesné cesty aj ľahký terén.
Predobjednávka Dodanie Júl
769,99 €
799,99 € Zľava 30 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 3.0 2026 petrolejová
CTM RAMBLER 3.0 2026 v petrolejovej farbe je dostupný rekreačný horský bicykel pre jazdcov, ktorí chcú jednoduchý, spoľahlivý a pohodlný bike na cyklotrasy aj lesné cesty.
Skladom
769,99 €
799,99 € Zľava 30 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 2.0 29" 2026 matná červená
CTM RAMBLER 2.0 29" 2026 v matnej červenej farbe je dostupný rekreačný horský bicykel s veľkými 29" kolesami, ideálny na pohodlné jazdenie po cyklotrasách, lesných cestách aj ľahkom teréne.
Skladom
649,99 €
679,99 € Zľava 30 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 2.0 29" 2026 matná antracitová
CTM RAMBLER 2.0 29" 2026 v matnej antracitovej farbe je dostupný rekreačný horský bicykel s veľkými 29" kolesami, ideálny na pohodlné jazdenie po cyklotrasách, lesných cestách aj ľahkom teréne.
Skladom
649,99 €
679,99 € Zľava 30 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 2.0 27,5" 2026 matná červená
CTM RAMBLER 2.0 27,5" 2026 v matnej červenej farbe je dostupný rekreačný horský bicykel s obratnými 27,5" kolesami, ideálny na cyklotrasy, lesné cesty aj ľahký terén.
Skladom
649,99 €
679,99 € Zľava 30 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 2.0 27,5" 2026 matná antracitová
CTM RAMBLER 2.0 27,5" 2026 v matnej antracitovej farbe je dostupný rekreačný horský bicykel s obratnými 27,5" kolesami, ideálny na cyklotrasy, lesné cesty aj ľahký terén.
Predobjednávka Dodanie Júl
649,99 €
679,99 € Zľava 30 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 1.0 29" 2026 betónová šedá
CTM RAMBLER 1.0 29" 2026 v betónovej šedej je cenovo dostupný rekreačný horský bicykel s veľkými 29" kolesami, vhodný na cyklotrasy, lesné cesty aj ľahký terén.
Predobjednávka Dodanie Júl
599,99 €
619,99 € Zľava 20 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 1.0 29" 2026 matná čierna
CTM RAMBLER 1.0 29" 2026 v matnej čiernej farbe je cenovo dostupný rekreačný horský bicykel s veľkými 29" kolesami, ideálny na cyklotrasy, lesné cesty aj ľahký terén.
Skladom
599,99 €
619,99 € Zľava 20 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM RAMBLER 1.0 27,5" 2026 betónová šedá
CTM RAMBLER 1.0 27,5" 2026 v betónovej šedej je cenovo dostupný rekreačný horský bicykel s obratnými 27,5" kolesami, ideálny na cyklotrasy, lesné cesty aj ľahký terén.
Predobjednávka Dodanie Júl
599,99 €
619,99 € Zľava 20 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM REIN 2.0 29" 2026 tmavá zelená
CTM REIN 2.0 29" 2026 v tmavej zelenej farbe je univerzálny horský bicykel so 29" kolesami pre rekreačných aj športovejších jazdcov na cyklotrasy, lesné cesty a ľahší terén.
Skladom
499,99 €
599,99 € Zľava 100 €
-
Pridať k Obľúbeným
CTM REIN 2.0 29" 2026 matná antracitová
CTM REIN 2.0 29" 2026 v matnej antracitovej farbe je univerzálny horský bicykel so 29" kolesami, ideálny pre rekreačných aj mierne športových jazdcov na cyklotrasy, lesné cesty a ľahší terén.
Skladom
499,99 €
599,99 € Zľava 100 €
Bicykle CTM 2026 dostupné na Slovakiabike.sk sú vyrobené s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť a pohodlie. Ako autorizovaná predajňa CTM poskytujeme odborné poradenstvo, profesionálny servis a pomoc pri výbere ideálneho modelu a veľkosti. Objavte kompletnú kolekciu CTM 2026 a vyberte si bicykel, ktorý perfektne zodpovedá vášmu štýlu jazdy aj vašim potrebám.
